Historia
Historia

Podstawowe dane

Przedsiębiorstwo  Produkcyjno - Usługowe REDOX jest polską prywatną firmą ogólnobudowlaną.
     Firma działa nieprzerwanie od 1997 roku w oparciu o pracowników mających wieloletnie doświadczenie na budowach krajowych i zagranicznych.
     Wykorzystując wiedzę i doświadczenie kadry technicznej jesteśmy w stanie zrealizować każde zadanie budowlano - inżynierskie gwarantując najwyższą jakość jego wykonania.
     Posiadamy szerokie kontakty z różnymi specjalistycznymi firmami, których pomoc i usługi są niezbędne przy przygotowywaniu i realizacji inwestycji.
     Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi     biurami projektowymi oraz specjalistami w wielu pośrednich branżach, dzięki czemu stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania i technologie budowlane.
     Wraz z naszymi pracownikami uzyskaliśmy znaczące efekty w realizacji inwestycji takich jak:

Budynki biurowe
Budynki mieszkalne
Obiekty przemysłowe
Obiekty handlowo-usługowe
Banki
Salony wystawowe
Obiekty zabytkowe
Konstrukcje inżynierskie


     Nasza firma oferuje usługi polegające zarówno na bezpośrednim wykonawstwie jak i organizacji i nadzorze prowadzonych inwestycji jako Generalny Wykonawca lub Inwestor Zastępczy.
     Nasza elastyczność w podejściu do procesu inwestycyjnego i zdolność dostosowania się do oczekiwań klienta pozwala na skrócenie czasu trwania przedsięwzięcia i optymalizację jego kosztów.
     Powierzenie zadania inwestycyjnego firmie REDOX daje pewność osiągnięcia stawianych celów w terminie i na najwyższym poziomie technicznym oraz jakościowym.

Redox
ISO Gazele Biznesu Przejzysta Firma Diamenty Forbes Diamenty Forbes Diamenty Forbes Diamenty Forbes
Copyright © 2010 Redox All Rights Reserved